Włókniny techniczne

Oferujemy wysokiej jakości włókniny techniczne, czyli materiały powszechnie wykorzystywane w przemyśle. Materiały techniczne to szeroka gama produktów o wielu zastosowaniach, wytwarzanych z włókien o różnych właściwościach.

 

 

 

Producent włóknin technicznych – co oferujemy?

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi włókniny techniczne filcowe. Włóknina techniczna filcowa podczas produkcji poddawana jest kalandrowaniu, impregnacji lub stabilizacji termicznej. Wśród jej atutów można wymienić odporność na ścieranie i rozciąganie. Włóknina techniczna filcowa dostępna jest w różnej gramaturze i grubości. Znajduje zastosowanie między innymi w budownictwie, tapicerstwie i meblarstwie.

Innym rodzajem jest włóknina techniczna trójwarstwowa. Tego rodzaju materiały zostały połączone ze sobą poprzez automat łączący materiał metodą laminacji płomieniowej lub za pomocą kleju. Jako producent włóknin technicznych dbamy o wysoką jakość naszych produktów. W ich tworzeniu korzystamy z nowoczesnych technologii, dzięki czemu nasze wyroby spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Włókniny techniczne – zastosowanie

Jako doświadczony i ceniony na rynku producent włóknin technicznych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wyroby o wszechstronnym zastosowaniu. Włóknina techniczna znajduje zastosowanie między innymi w przemyśle. Wykonuje się z niej torby, pokrowce, etui, jako elementy wykończeniowe przedmiotów codziennego użytku. Ponadto z takich materiałów wykonywane są niecki basenowe.

Włókniny techniczne sprawdzą się zawsze, kiedy mamy do czynienia z trudnymi warunkami.