Producent czyściw

Za nieco enigmatyczną nazwą czyściwa kryje się nic innego, jak materiał, który używany jest w zakładach przemysłowych i warsztatach usługowych. Producent czyściw dostarcza swoje produkty do różnorodnych przedsiębiorstw, w których służą do wycierania powierzchni zabrudzonych smarami, farbami lub olejami, a także do polerowania.

Z racji na specyfikę przestrzeni, w jakiej wykorzystywane są czyściwa, muszą one spełniać specyficzne wymagania i charakteryzować się konkretnymi właściwościami. Jesteśmy doświadczonym producentem czyściw i wiemy, jak sprostać wymaganiom klientów, dlatego nasze produkty wytwarzamy z użyciem technologii spunlace crosslap.

Producent czyściw Novita

Jako producent czyściw wykorzystujemy najlepsze surowce a nasze produkty są chłonne i wytrzymałe.

Producent czyściw Novita

Producent czyściw powinien zadbać, aby jego produkty były wysokiej jakości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć czyściwa uniwersalne, które dzięki swojej wydajności i skuteczności pozwalają skrócić czas pracy lub sprzątania.

Dlaczego nasze czyściwa są najlepsze?

Odpowiedź jest prosta! Technologia spunlace crosslap pozwala wyprodukować włókninę o skrzyżnym splocie włókien, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie wielokierunkowe. Korzystamy z najlepszych surowców, które dobierane są według oczekiwanych właściwości czyściwa. Dzięki dostosowaniu surowca możliwe jest otrzymanie produktów niezwykle chłonnych lub hydrofobowych, wydajnych, a w zależności od modelu również bardzo miękkich. Rodzaj wykorzystanych w produkcji włókien, będzie warunkować charakterystykę czyściw, które mogą być bezpyłowe, elastyczne, odporne na wysokie temperatury. Ich wysoka wytrzymałość wiąże się również z odpornością na ścieranie i mechacenie się, co jest szczególnie ważne w przypadku włóknin wielokrotnego użytku.

Nasze czyściwa doskonale współpracują z różnymi środkami czystości, preparatami antybakteryjnymi, woskami czy rozpuszczalnikami, np. alkoholem. Mogą służyć zarówno do wycierania powierzchni, jak i ich czyszczenia lub polerowania. Producent czyściw powinien zadbać, aby jego produkty były wysokiej jakości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć czyściwa uniwersalne, które dzięki swojej wydajności i skuteczności pozwalają skrócić czas pracy lub sprzątania.

U Twojego mechanika też są czyściwa!

Normą jest, że producent czyściw współpracuje z różnymi zakładami usługowymi, dostarczając ich pracownikom odpowiednie i wytrzymałe czyściwa – w końcu są używane niemal wszędzie. Czyściwa – dzięki zwiększonej skuteczności – spotykane są w warsztatach mechanicznych, zakładach produkcyjnych, elektronicznych, farmaceutycznych, malarskich i lakierniczych; gastronomii, placówkach ochrony zdrowia – szpitalach, przychodniach, laboratoriach, a także w firmach sprzątających, branży spożywczej, drukarniach, przemyśle metalowym i samochodowym.

Skutecznie usuwają zabrudzenia zarówno na mokro, jak i na sucho, pozwalając tym samym na dokładne wyczyszczenie powierzchni, bez pozostawiania smug, dzięki czemu wnętrze wygląda czysto i estetycznie. W zależności od dodatkowych substancji czy rodzaju samej włókniny, czyściwa mogą usuwać kurz, wosk, olej, tłuszcz, smar, resztki farby i silikonu, smołę i sadzę. Dodatek środków antybakteryjnych pozwala skutecznie dezynfekować zarówno dłonie, jak i powierzchnie robocze. Tak szerokie możliwości wykorzystania sprawiają, że czyściwa są doskonałym wyborem, który usprawni działanie niemal każdego przedsiębiorstwa.

Producent czyściw Novita

Tak szerokie możliwości wykorzystania sprawiają, że czyściwa są doskonałym wyborem, który usprawni działanie niemal każdego przedsiębiorstwa.

Czyściwa przemysłowe