Wipes manufacturer

We’re the best wipes manufacturer!

Wszystkie działania, jakie podejmujemy każdego dnia, mają na celu przybliżenie nas na pozycję najlepszego producenta chusteczek. Chcemy, aby jakość naszych produktów odznaczała się na tle konkurencyjnych marek, dlatego stale poszerzamy nasze możliwości technologiczne i szukamy najwydajniejszych rozwiązań.

Obecnie do produkcji włóknin wykorzystujemy trzy technologie – spunlace parallel, spunlace crosslap i needlepunch. Każda z nich przeznaczona jest do wytwarzania innego rodzaju materiałów. W naszej wipes manufacturer produkujemy całą gamę różnorodnych wyrobów – włókniny jednokrotnego użytku, wielokrotnego czy włókniny igłowane, a każdy z tych rodzajów może charakteryzować się odmiennymi parametrami w zależności od dalszego przeznaczenia. Tak duża różnorodność pozwala nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Wipes manufacturer Novita

Wipes manufacturer do produkcji włóknin wykorzystujemy technolgie spunlace parallel, spunlace crosslap oraz needlepunch.

Wipes manufacturer Novita

W świecie wipes manufacturer, gdzie toczy się ciągła walka o klienta, skupiamy się na doskonaleniu naszej marki. Stawiamy na wysoką jakość, skuteczność i wydajność.

Produkty opuszczające naszą fabrykę są…

… najwyższej jakości! W naszej działalności nie uznajemy półśrodków i skupiamy się na ciągłym rozwoju i pokonywaniu kolejnych barier, dlatego z dużą dokładnością obserwujemy procesy produkcyjne. Wszystkie oferowane przez nas włókniny charakteryzują się wysoką wytrzymałością. W świecie wipes manufacturer, gdzie toczy się ciągła walka o klienta, skupiamy się na doskonaleniu naszej marki. Stawiamy na wysoką jakość, skuteczność i wydajność.

Dążymy do poszerzania horyzontów naszej działalności. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom włókniny o różnorodnych właściwościach. Technologia spunlace pozwala produkować wiele rodzajów chusteczek nasączanych różnymi cieczami. Sam proces wytwarzania odbywa się bez udziału dodatkowych substancji, a dopiero na kolejnych etapach mogą one zostać „dodane” do gotowego produktu. Najczęściej są to środki pielęgnujące, czyszczące, kosmetyczne, rozpuszczalniki, alkohol czy płyn dezynfekujący.

Kto korzysta z naszych produktów?

Nasze produkty trafiają do różnych przedsiębiorstw zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Włókniny najczęściej są jedynie półproduktem, który jest poddawany kolejnym obróbkom. Materiały, które wytwarzamy, są wykorzystywane w niemal każdej gałęzi przemysłu i gospodarki.

Duży segment działalności naszej wipes manufacturer stanowią wyroby włókiennicze przeznaczone do wytwarzania jednorazowych chusteczek. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami w zakresie dystrybucji tej włókniny. Materiał jest niezwykle wytrzymały, chłonny i bardzo wydajny – to jakość, która broni się sama. Możemy wytwarzać różne typy chusteczek, dzięki czemu dostosujemy je do profilu niemal każdej firmy. Zaraz obok uniwersalności produktu stoi fakt, iż włókniny znacząco obniżają koszty produkcji w stosunku do podobnych materiałów. Właśnie dlatego naszymi odbiorcami są świadome zalet włóknin osoby, których działalności koncentrują się na produkcji chusteczek do dezynfekowania czy sprzątania różnych powierzchni, polerowania przedmiotów, zmywania makijażu, utrzymywania higieny, a także pielęgnacji.

Wipes manufacturer Novita

Włókniny najczęściej są jedynie półproduktem, który jest poddawany kolejnym obróbkom. Materiały, które wytwarzamy, są wykorzystywane w niemal każdej gałęzi przemysłu i gospodarki.