Producent włóknin

Wybór wykonawcy usługi lub dostawcy towaru wiąże się z dużym stresem, wielogodzinnymi analizami i porównywaniem ofert. Podejmowaniu decyzji często towarzyszy niepewność i liczne wątpliwości – nic dziwnego, w końcu od kompetencji producenta zależy powodzenie transakcji. Mając na uwadze wszelkie możliwe zagrożenia i komplikacja, warto nawiązać współpracę ze sprawdzonym i pewnym kontrahentem.

Na włókninach znamy się dobrze

Nasza działalność oparta jest na dwóch filarach – wieloletnim doświadczeniu i nowoczesnych technologiach. Jako producent włóknin, który swój fach zna od podszewki, pragniemy łączyć wiedzę o wyrobach włókienniczych z pojawiającymi się nowinkami technicznymi tak, aby zagwarantować naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Producent włóknin Novita

Szeroki wybór włóknin, które różnią się sposobem produkcji, grubością i teksturą.

Doceniamy powierzone nam zaufanie

Wybór firmy, która jak najlepiej wykona powierzone jej zlecenie, jest równoznaczny z udzieleniem wykonawcy ogromnego kredytu zaufania. Jesteśmy świadomi, jak duża wiara pokładana jest w nas i nasze umiejętności, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby stanąć na wysokości zadania i stworzyć dla klientów produkty najwyższej jakości.

Dzięki obszernej wiedzy wiemy, jak stworzyć włókniny, które zadowolą wysokie wymagania naszych kontrahentów. Do wytwarzania wyrobów wybieramy jedynie najlepsze włókna – wierzymy, że stworzenie dobrego produktu, wymaga dobrych surowców.

producent włóknin

Będąc producentem włóknin masz gwarancję szerokiego wyboru dostępnych włóknin, które różnią się między sobą sposobem produkcji, grubością, gęstością i teksturą

Co możemy zaoferować?

Oferujemy szeroki wybór dostępnych włóknin, które różnią się między sobą sposobem produkcji, grubością, gęstością i teksturą. Odmienne właściwości włóknin bezpośrednio wpływają na możliwości zastosowania danego materiału. Jako wszechstronny producent włóknin oferujemy naszym klientom różnorodne produkty, m.in. spunlace, crosslap i needlepunch.

Nasze najlepsze produkty

Włókniny, które produkowane są w naszych fabrykach charakteryzują się wysoką jakością. Różnorodne właściwości i możliwości wykańczania sprawiają, że produkty mogą być wykorzystywane do różnych celów w różnych obszarach gospodarki i przemysłu. Jako producent włóknin, wytwarzamy je przez bezpośrednią obróbkę. Wykorzystujemy do tego technologie takie jak igłowanie, impregnowanie czy kalandrowanie.
Spunlace parallel to gwarancja nowoczesnych, wytrzymałych włóknin, które znajdują zastosowanie w produkcji wszelkich typów chusteczek nasączanych służących do higieny, demakijażu i utrzymania czystości. Kolejnym produktem są włókniny spunlace crosslap. Ich charakterystyczną cechą jest krzyżowy układ włókien, który pozwala uzyskać niezwykle jednolitą strukturę. Włókniny Crosslap używane są do wytwarzania jednorazowych produktów, takich jak ręczniki fryzjerskie, akcesoria medyczne (podkłady, ściereczki, odzież ochronna), chusteczki i ściereczki. Oferujemy również niezwykle wytrzymałe i jednorodne włókniny Needlepunch. Swoje nietypowe właściwości zawdzięczają technologii produkcji – włókna są łączone ze sobą za pomocą tysięcy szybko nakłuwających włókna igieł. Ogromne możliwości wykańczania pozwalają wykorzystywać włókninę w przemyśle obuwniczym, krawieckim, a także meblowym, czy budowlanym.

Producent włóknin Novita

Włókniny, które produkowane są w naszych fabrykach charakteryzują się wysoką jakością