Kariera

Celem polityki personalnej NOVITA S.A. jest pozyskanie wyszkolonej i kompetentnej kadry oraz stworzenie zgranego, aktywnego zespołu realizującego strategię Spółki. Stawiamy na ludzi otwartych, dynamicznych, zaangażowanych. Wspieramy indywidualny rozwój naszych pracowników poprzez dogodne warunki pracy, przyjazną atmosferę i możliwość doskonalenia umiejętności oraz nabywania nowych kwalifikacji.

Aktualne oferty pracy

Nie znalazłeś oferty dla siebie, a chcesz do nas dołączyć?
Wypełnij formularz znajdujący się obok i prześlij nam swoje CV.

Wyślij swoją aplikację

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego zespołu, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza aplikacyjnego.

    Podanie przez Panią/Pana w CV szerszego zakresu danych osobowych niż niezbędne do udziału w procesie rekrutacji/wymagane Kodeksem pracy (chociażby w postaci zdjęcia w CV czy informacji na temat zainteresowań), traktujemy jako zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z rekrutacją. Umieszczenie takich danych zależy tylko od Pani/Pana i jest całkowicie dobrowolne – proszę pamiętać, że zgodę można wycofać w dowolnym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NOVITA S.A. z siedzibą w Zielonej Górze przy ulicy Dekoracyjnej 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pani/Pan aplikuje, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w związku z przyszłymi rekrutacjami, dane będą przetwarzane także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.