Czyściwa przemysłowe

Czyściwo przemysłowe to materiał, który jest używany do czyszczenia różnych powierzchni w warsztatach, zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Jego atutem jest m.in. łatwość pozyskiwania, niska cena produkcji, a także specjalna technologia wytwarzania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czyściw przemysłowych.

Producent podkładów medycznych Novita

Producent podkładów medycznych Novita

Czym jest czyściwo przemysłowe?

Oferujemy czyściwo przemysłowe, które będzie bardzo pomocne w usuwaniu różnych rodzajów zabrudzeń. Za pomocą naszego asortymentu można skutecznie usuwać zanieczyszczenia z:

  • maszyn produkcyjnych,
  • powierzchni roboczych i magazynowych,
  • narzędzi warsztatowych itd.

Czyściwo to tworzywo, które wyróżnia się bardzo dużą chłonnością, a zarazem obojętnością chemiczną. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą usunąć zanieczyszczenia pochodzące z różnego rodzaju smarów, chłodziw i innych produktów chemicznych.

 

Skąd się bierze nasze czyściwo?

Czyściwa przemysłowe dostępne w naszej ofercie powstają z odpowiednio przygotowanych włóknin, które zachowują wysoką chłonność i neutralność chemiczną. Pozyskujemy je z wykorzystaniem technologii Spunlace Crosslap, która polega na krzyżowym ułożeniu włókien. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wyrobu o jednolitej strukturze, który jest bardzo skuteczny w czyszczeniu różnego rodzaju nawierzchni.

Technologia Spunlace Crosslap to przede wszystkim:

  • możliwość przygotowania czyściwa o zróżnicowanej gramaturze,
  • produkt końcowy dostępny w różnych wariantach kolorystycznych,
  • wytwarzanie czyściwa zgodnego z certyfikatami ISEGA, FSC lub PEFC.

Warto dodać, że oferujemy sprzedaż czyściwa przemysłowego pochodzącego z różnego rodzaju materiałów. Do jego produkcji używa się m.in. wiskozy, mikrowłókien, polilaktydu, a także poliestru.

Dlaczego warto wybrać nasze czyściwa przemysłowe?

Oferujemy czyściwo przemysłowe, które może być wykorzystywane do wielu różnych zastosowań. To produkt, który może posłużyć do usuwania zanieczyszczeń z praktycznie dowolnych powierzchni metalowych, drewnianych, betonowych, a także wykonanych z tworzywa sztucznego. Duża chłonność naszych produktów to większa skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, a także możliwość pozbycia się zanieczyszczeń o skomplikowanym składzie chemicznym.

Wytwarzając czyściwa przemysłowe, producent dba przede wszystkim o:

  • właściwą gramaturę,
  • jakość oferowanego produktu,
  • kolorystykę dopasowaną do potrzeb użytkownika.

Czyściwo przemysłowe to skuteczny sposób, by bezpiecznie i efektywnie zadbać o czystość na stanowisku pracy, hali przemysłowej, a także w fabryce produkcyjnej. Dostępność czyściwa docenią również osoby pracujące w branży gastronomicznej i wielu innych specjalnościach.

W podobny sposób na podstawie technologii Spunlace Crosslap, wykonuje się specjalistyczną odzież roboczą, medyczną, a także specjalistyczne podkłady i ściereczki wykorzystywane w służbie zdrowia i w szeroko rozumianej branży sanitarnej.

Reasumując, oferujemy kompleksową sprzedaż czyściwa przemysłowego o ściśle określonych parametrach użytkowych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.